|| AnaSayfa | AylıkProgram | Ülke Turları || Yazdır || KAYIT || Facebook'ta Paylaş   
GeziciYAK, Bangkok Pattaya, Tayland, Uzakdoğu Turu, Tailand, Ülkelerarası, yurtdışı turu, Yılbaşı, Kurban Bayramı, bayram, bayram turu, bayram turları, bayram turlari, bayram gezisi, bayram gezileri, kurban, seker, şeker, 23 nisan, 19 mayis, mayıs, 30 agustos, 30, 30 ağustos, agustos, ağustos, 29, 29 ekim, ekim, ocak, subat, şubat, mart, nisan, mayis, mayıs, haziran, temmuz, eylul, eylül, kasim, kasım, aralık, aralik, ülkelerarası, trekking, yürüyüş, kültür, travel, turkey, seyahat, gezi, seyyah Sorularınız ve/veya Katılmak için ARAYIN:  
+90212 238 51 08 - 07  
GeziciYAK, Bangkok Pattaya, Tayland, Uzakdoğu Turu, Tailand, Ülkelerarası, yurtdışı turu, Yılbaşı, Kurban Bayramı, bayram, bayram turu, bayram turları, bayram turlari, bayram gezisi, bayram gezileri, kurban, seker, şeker, 23 nisan, 19 mayis, mayıs, 30 agustos, 30, 30 ağustos, agustos, ağustos, 29, 29 ekim, ekim, ocak, subat, şubat, mart, nisan, mayis, mayıs, haziran, temmuz, eylul, eylül, kasim, kasım, aralık, aralik, ülkelerarası, trekking, yürüyüş, kültür, travel, turkey, seyahat, gezi, seyyah
Bangkok, Pattaya Tayland Turu
Program
GeziciYAK | BANGKOK, PATTAYA [TAYLAND]

Muhteşem Uzakdoğu Tayland
Bangkok (2) - Pattaya (5) (9 Gün - 7 Gece)
BOEING 737-800 VE 757-200 Türkmenistan Hava Yolları ile


:: Tarihler
11 – 19 Ocak 2014
17 – 25 Ocak 2014
18 – 26 Ocak 2014
24 Ocak - 01 Şubat 2014
Sömestre

CUMA ÇIKIŞ UÇUŞ DETAYLARI
Gidiş IST ASB 10.00 – 16.50 Bekleme 2 saat 20 dakika
ASB BKK 19.10 – 03.30+1
Dönüş BKK ASB 05.00 – 10.30 Bekleme 2 saat 25 dakika
ASB IST 12.55 – 13.55

CUMARTESİ ÇIKIŞ UÇUŞ DETAYLARI
Gidiş IST ASB 15.20 – 22.10 Bekleme 3 saat 10 dakika
ASB BKK 02.00 – 10.10
Dönüş BKK ASB 12.00 – 17.30 Bekleme 1 saat 45 dakika
ASB IST 19.15 – 20.15

Örnek Program [Uçak saatleri vb. değişebilir]

1.Gün İstanbul-Aşkabat-Bangkok
Türkmenistan Hava Yolları kontuarı GEZİCİYAKTurizm deski önünde acente görevlileri ile buluşma. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerini takiben Türkmenistan Havayolları ile Aşkabat’a hareket. Yerel saat ile varışı takiben yapılacak aktarmanın ardından Bangkok’a hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün Bangkok
Bangkok’a varışı takiben bizleri bekleyen özel araçlarımızla otelimize hareket ediyoruz. Otelimize varış ve odalara yerleşme. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra BANGKOK KANALLAR Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Akşam, yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sea Food Restaurant turumuza katılabilirler. Bizleri karşılayan bu görkemli restorana vardığımızda, Önce bu 2000 kişilik büyük restoranın MARKET bölümünden seçeceğimiz deniz mahsulleri ve tropikal meyve, sebzeleri satın alıyoruz. Masamıza oturduğumuzda, her biri deniz mahsulleri konusunda uzman görevlilere seçtiğiniz yiyeceklerin nasıl pişirileceği ve servis edileceğini söylüyoruz. Yemeğin ardından günün son ekstra turu Patpong Gece Pazarı gezisine isteyen misafirler dahil olabilirler. Dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelinizde.

3.Gün Bangkok
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Arzu edenler ekstra CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Misafirlerimiz Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkânı bulabilirler. Öğle yemeği molasının ardından yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, Uyuyan Buddha tapınağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı ve unlu mücevher fabrikası görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Aksam yine isteğe bağlı katılabileceğiniz ekstra SIAM NIRAMIT SHOW… Büyük Siyam Krallığı döneminden essiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz… Geceleme otelinizde.

4.Gün Bangkok - Pattaya
Sabah kahvaltıdan sonra Pattaya’ya hareket. Yolculuğumuz esnasında arzu edenler için ekstra MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI TURU… Çevresi tamamı orijinal volkanik taslar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı, Timsah Show, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varis ve otelimize yerleşme… Geceleme otelinizde.

5.Gün Pattaya
Sabah kahvaltıdan sonra arzu edenler ekstra olarak düzenlenecek NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW turuna katılabilir, Geleneksel THAI DANSLARI, EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN BIRBIRINDEN ILGINC SHOWLARINI izleyebilir, 500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI görebilirler. Geceleme otelinizde.

6.Gün Pattaya
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU… Sınırsız güneş ve okyanus keyfi… Öğle yemeği menusu: Balık, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler… Aksam arzu eden misafirlerimiz ekstra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği gösterileri seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir SUPRİZ bekliyor… Geceleme otelinizde.

7.Gün Pattaya
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Günü otelin masaj ve spa merkezinde rahatlayarak geçirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

8.Gün Pattaya
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Günü otelin masaj ve spa merkezinde rahatlayarak geçirebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

9.Gün Pattaya - Bangkok - Aşkabat - İst.
Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılış, Özel otobüsümüzle, Bangkok havaalanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından Türkmenistan Havayolları ile Aşkabat’a hareket. Yerel saat ile Aşkabat’a varışımızı takiben Türkmenistan havayolları ile İstanbul’a hareket.

:: Konaklama:
3* BANGKOK ASTERA SATHORN (v.b)
3* PATTAYA THE SEASONS (v.b)

4* BANGKOK GALLERIA 10 (v.b)
4* PATTAYA VISTA (v.b)

Ekstra Tur Fiyatları
- Bangkok panoramik şehir turu 15 EUR
- Yüzen Çarşı turu (gündüz) ve Siam Niramit show(akşam)90 EUR
- Seafood – Lumpini gece pazarı turu (sadece transfer ) 15 EUR
- Grand Palace 30 EUR
- Mercan Adası 40 EUR
- Nong Nooch Tropik Köyü ve 2 show programı 30 EUR
- Fil Safarisi (gündüz) ve Alcazar show (akşam) 60 EUR
- Timsah Çiftliği 20 EUR

Beklenen katılımın gerçekleşmemesi halinde acente ekstra tur fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.

:: Not:
.: Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Tur öncesi uçuş saatlerinizi teyid ediniz!!!
.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.
.: Rehber, hava, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb. nedenlerle programda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
Önemli Notlar
• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur.
• GeziciYAK turizm , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan GeziciYAK turizm sorumlu tutulamaz.
• Tur programı örnek programdır. Uçak firmasından kaynaklanan uçuş saatleri ve parkur değişikliği sebebiyle, program içeriği aynı kalmak suretiyle değişebilir.
• Tur programında belirtilen (ekstra) turlarımız, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimiz inisiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir.
• GeziciYAK turizm, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
• Uçuş saatine göre, geç varışlarda (varsa) panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Ekstra turlar ve şehir turları içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir.
• GeziciYAK turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize parası iade edilmez
• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından GeziciYAK turizm sorumlu tutulamaz.
• Tüm dünya otellerinde check-out (otelden çıkış) Saat 12.00. Check-in (otele giriş) Saat 14.00'dır.

İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.
Ödeme Bilgileri
Tur Fiyatı Örnektir
GeziciYAK Bangkok, Pattaya
Tur Fiyatı (Euro)
Hotel: 3*
BANGKOK FORUM PARK SATHORN (v.b)
3* PATTAYA SABAIWING (v.b)
Nakit Ödemede İndirimli
2 Kişilik odada kişi başına
845 €
Kredi Kartı Tümüne tek çekim
2 Kişilik odada kişi başına
875 €
Kredi Kartı
(Kasım Ayı'nda World ve Bonus Kartlara 5 Taksit)
2 Kişilik odada kişi başına
889 €
Tek kişilik oda farkı 177 €
Hotel: 4*
BANGKOK GALLERIA 10 (v.b)
4* PATTAYA VISTA (v.b)
Nakit Ödemede İndirimli
2 Kişilik odada kişi başına
895 €
Kredi Kartı Tümüne tek çekim
2 Kişilik odada kişi başına
929 €
Kredi Kartı
(Kasım Ayı'nda World ve Bonus Kartlara 5 Taksit)
2 Kişilik odada kişi başına
915 €
Tek kişilik oda farkı 197 €

Not:
.: 2 kişilik odada kişibaşı fiyatlardır.
.: Uçuş fiyatlarında olabilecek fiyat artışları ve kur değişiklikleri ücrete yansıtılır.


.: Tüm kartlara tek slipte ödeme olanağı
.: Bankaların uyguladığı vade farkı vardır
    (Kampanyalar hariç)

..: Ödeme Formu Peşin | Taksitli

:: Banka Bilgilerimiz için tıklayın
Fiyata Dahil Olanlar
.: Türkmenistan Havayolları ile İstanbul-Bangkok – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
.: Tüm Havalimanı vergileri
.: Bangkok Çıkış Vergisi
.: Belirtilen otellerde oda + açık büfe kahvaltı bazında konaklama
.: Tüm havalimanı – otel ve Bangkok Pattaya arası transferler
.: Türkçe asistanlık ve İngilizce rehberlik hizmetleri.
.: Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayanlar
.: Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
.: Programda ekstra olarak belirtilen tüm turlar
.: Turlar esnasında alınacak içecekler
.: Kişisel harcamalar
.: Otelde alınacak ekstra servisler
.: Öğle ve akşam yemekleri

GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
Bangkok Pattaya Tayland, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu
GeziciYAK Bangkok Pattaya Turu, Tayland, Tailand, Ülkelerarası, Yurtdışı, Uzakdoğu Turu


Gezilere Gelirken:
.: Çakmak, çakı, matara, el feneri, şapka, fular, mayo,polar, gorateks, rüzgarlık, panço yağmurluk, bir yolcunun daima yanında bulunması gereken malzemelerdir.
.: Hafif giysiler
.: Termal veya yün iç giyim
.: Uyku tulumu/ ince çarçaf
.: Programda yürüyüşlü geziler de yer alacak. Bunu dikkate alarak hazırlıklı gelin.
.: Mevsim koşullarını düşünerek giyinin (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.)
.: Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz)
.: Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur
.: Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı)
.: Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın
.: Yanınıza, su ve enerji verici yiyecekler alabilirsiniz
.: Varsa ilaçlarınız ve vitamin, güneş kremi, nemlendirici
.: Fotograf/Video çekiyorsanız yeterince ekipman, yedek pil

| GeziciYAK.com | +90 212 238 51 08 (pbx) | | KAYIT |

Yaşama Anlam Kat

GeziciYAK Adres
Okul, Şirket, Dernek, Arkadaş vb. GRUPLAR için organizasyonlarımızı ayrıca sorunuz.

GeziciYAK Turizm | TÜRSAB Üyesi A-4520 No.lu Belgeli Seyahat Acentası

:: Katılım için: TIKLAYIN Ya da aşağıdaki iletişim kanallarından birini kullanarak bize isteğinizi iletebilirsiniz.

Düzenli bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize iletin: İletişim İletisi

Adres
Tel.
Faks
GSM
Facebook
Twitter
Msn
E-posta
: Receppaşa C. 14/10 Elmadağ, Beyoğlu, Ístanbul, TR
: +90 212 238 51 07 • +90 212 238 51 08
: +90 212 238 44 37
: +90 544 316 05 02
: www.facebook.com/GeziciYAK
: www.twitter.com/GeziciYAK
: geziciyak
AnaSayfa | BuAy | GelecekAy | Günübirlik | Haftasonu | UzunTur | Yurtdışı | Doğasporları | Foto/Hobi | E-posta | Yukarı

[Olası yazım hataları ve güncel olmayan bilgi bağlayıcı değildir]

© 1999-2014 GeziciYAK
www.geziciyak.com sitesi
ve matbuu evrakları içerisinde yer alan
tüm metin, resim ve içeriklerin telif haklari -aksi belirtilmedikce-
GeziciYAK SEYAHAT ACENTASI'na aittir.
Hiçbir sekilde basili veya elektronik bir ortamda
izinsiz kullanilamaz ve kopyalanamaz.


Buradan aşağıda bir şey yok.