top of page

23 Nisan Butik Antep-Urfa-Nemrut Turu

(3 Gece 4 Gün)
Avatar 95
PROGRAM:
 
1.GÜN (23 NİSAN 2020)  KAHRAMANMARAŞ-GAZİANTEP

Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Kahramanmaraş tarifeli uçuşu 09:00 kalkış-10:55 varış.  İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 55 dk. sonra Kahramanmaraş Havaalanına inmiş oluyor.Rehberimiz sizi Kahramanmaraş Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra araçla panoramik Maraş şehir turu yaparak Antep'e geçiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculukla Antep'e ulaşarak öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Mozaik Müzesi'ni geziyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Programın tamamlanmasının ardından otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde. KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)

 

2. GÜN (24 NİSAN 2020) ADIYAMAN - NEMRUT
Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Antep'in restore edilen eski evleriyle öne çıkan Bey Mahallesi'ni gezerek güne başlıyoruz. Yürüyerek yapacağımız gezi ardından Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayıp Adıyaman'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği için Kâhta'da Atatürk Baraj gölü kıyısında mola verdikten sonra dağa çıkış için kullanılan minibüslere binip, Nemrut Dağı Milli Parkı içerisinde bulunan, Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, ve Arsemia'yı takip ederek unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na ulaşıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme, akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS YADA BOZDOĞAN HOTEL (4*)
 
3. GÜN (25 NİSAN 2020)   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - BİRECİK - HARRANSabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Atatürk Barajı'nı gördükten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde.
Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler. KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
4. GÜN (26 NİSAN 2020)   ŞANLIURFA -GÖBEKLİTEPE
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından şehir merkezine dönerek Urfa Müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından öğle yemeği molası veriyoruz. Urfa lezzetleri bizi bekler. Mola sonrası mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'yı gezmeye başlıyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının ardından çarşıda alışveriş için kısa bir serbest zaman. Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra da içebilirsiniz. Sonrasında buluşarak Şanlıurfa Havaalanına hareket ediyoruz. 17:30 itibariyla misafirlerimizi Şanlıurfa Havaalanına bırakarak bir başka turumuzda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüşümüz 18:40 kalkışlı Türk Hava Yolları Şanlıurfa-İstanbul Yeni Havaalanı tarifeli seferi ile.
 
Turumuz 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmış Butik Turdur.

UÇUŞ DETAYLARI

 

Gidiş (23.04.2020 Perşembe)
THY İstanbul Yeni Havaalanı - K.Maraş Havaalanı 09:00 kalkış - 10:55 varış

 

Dönüş (26.04.2020 Pazar)
THY  Şanlıurfa - İstanbul Yeni Havaalanı 18:40 kalkış - 20:45 varış

 

Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 

Not: Rehber grubu Kahramanmaraş Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan GeziciYAK sorumlu tutulamaz.

 

Not:

.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.

.: Rehber, hava, deniz, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb.
nedenlerle program günlerinde, öğle yemeği alınacak mevkilerde, değişiklik yapabilir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Yeni Havaalanı - Kahramanmaraş uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

 • Türk Hava Yolları ile Şanlıurfa- İstanbul Yeni Havaalanı uçak bileti (Eco Fly kategori bilet / 15 bagaj hakkı)

 • Bölgedeki ulaşım ve transferler

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

 • 1 gece 4* Gaziantep Dedeman Park Hotel'de konaklama

 • 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias yada Bozdoğan Hotel'de konaklama

 • 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 akşam yemeği

 • Program dahilindeki çevre gezileri

 • Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • Konaklama vergisi

 • En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Öğle yemekleri

 • Akşam yemeklerindeki içecek

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

 • Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

 • Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)

 • 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

 • Uçakta online checkinde koltuk seçimi

 • Kişisel harcamalar


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

2.399 ₺

Havale/Eft

4
gün
 • 23-26 Nisan 2020

(Uçak Bileti Kontenjanımızla Sınırlı Fiyat)​

KK Tek Çekim: 2.461 ₺

Single Farkı: 2.789 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.861 ₺

 

Çocuk Fiyatı (02-12 yaş): 2.099 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.153 ₺

 

Kartlara taksit seçenekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz

 

Kredi kartları diğer taksitli ve tek çekim fiyatlarımızı sorunuz.

.: [Varsa] Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 3. kişi olarak geçerlidir.

: [Varsa] 02-06 yaş konaklamalarında 1.çocuk ücretsiz olup 2. çocuk için 07-12 yaş fiyatı uygulanmaktadır.

.: Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 ya da 3 kişilik odada kişi başınadır.

.: Single kontenjanı sınırlıdır 

bottom of page