29 Ekim Butik Nemrut-Urfa-Mardin Turu

(3 Gece 4 Gün) Nemrut'ta Günbatımı
1/7

2.459 ₺

Havale/Eft

4
gün
PROGRAM:
1.GÜN (26 EKİM 2019) ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI
Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 11:05 kalkış-12:50 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 45 dk. sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Kahta'ya hareket ediyoruz. Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS veya BOZDOĞAN HOTEL (4*)
 
2.GÜN (27 EKİM 2019) HALFETİ - ŞANLIURFA - HARRAN

Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ardından Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi program ardından otele yerleşme. Akşam arzu eden konuklarımız “Sıra Gecesi” ne katılabilir. (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

 
3.GÜN (28 EKİM 2019) GÖBEKLİTEPE - MARDİN - DEYR-ÜL ZEFERAN MANASTIRI

Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi görüp Mardin'e yola devam ediyoruz. Yaklaşık iki buçuk saat yolculuğun ardından Mardin'e ulaşarak eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşmak üzere öğle yemeği arası veriyoruz. Tavsiyemiz Mardin'in özel lezzetlerinden biri olan Kaburga Dolmasını tatmanız. Yemek sonrası Mardin'i geziyoruz. Şehir merkezindeki gezimizi Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapılar oluşturuyor. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme. Akşam yemeği otelde.
KONAKLAMA: MARDİN IZALA BUTİK OTEL (özel belgeli)

 

4.GÜN (29 EKİM 2019) MARDİN - DARA -  MİDYAT - HASANKEYF

Sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılarak son gün gezi programımıza başlıyoruz. İlk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ve Kasımiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında bölgenin en büyük ve etkileyici antik kentlerinden olan Dara'ya giderek köyü ve antik kalıntıları geziyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Midyat'a doğru yola çıkıyoruz. Midyat'ta ilk olarak öğle yemeği molası verdikten sonra yakın zamanda dizi çekimlerine ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi ve Midyat'ın geleneksel tarihi taş evlerini görebileceğimiz sokakları kapsayacak şekilde Midyat'ı geziyoruz.  Midyat'ta Telkariciler Çarşısında alışveriş için serbest zamanın ardından Hasankeyf'e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Öğle yemeği ve Hasankeyf gezisinin ardından  Batman'a hareket ediyoruz. En geç 18:30 itibarıyla konuklarımızı Batman Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları 19:50 seferi ile İstanbul Yeni Havaalanına.

 

Turumuz 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmış Butik Turdur.

 

UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (26.10.2019 Cumartesi)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Yeni H. - Adıyaman Havaalanı 11:05 kalkış - 12:50 varış
 
Dönüş (29.10.2019 Salı)

TÜRK HAVA YOLLARI  Batman- İstanbul Yeni H. 19:50 kalkış - 22:15 varış

 

Not: Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları ve saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan GeziciYAK sorumlu tutulamaz.

 

Not:

.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.

.: Rehber, hava, deniz, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb.
nedenlerle program günlerinde, öğle yemeği alınacak mevkilerde, değişiklik yapabilir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Adıyaman uçak bileti

 • Türk Hava Yolları Batman - İstanbul Yeni Havaalanı uçak bileti

 • Bölgedeki ulaşım ve transferler

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

 • 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias yada Bozdoğan Hotel'de konaklama

 • 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

 • 1 gece Mardin İzala Butik Hotel'de konaklama

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 akşam yemeği

 • Program dahilindeki çevre gezileri

 • Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

 • Zorunlu seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Öğle yemekleri

 • Akşam yemeklerindeki içecekler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

 • Sıra Gecesi (isteğe bağlı)

 • Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

 • Kişisel harcamalar


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 • 26-29 Ekim 2019
 

KK Tek Çekim: 2.523 ₺

Single Farkı: 2.899 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.974 ₺

 

Çocuk Fiyatı (02-12 yaş): 2.159 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.215 ₺

 

Kartlara taksit seçenekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz

 

Kredi kartları diğer taksitli ve tek çekim fiyatlarımızı sorunuz.

.: [Varsa] Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 3. kişi olarak geçerlidir.

: [Varsa] 02-06 yaş konaklamalarında 1.çocuk ücretsiz olup 2. çocuk için 07-12 yaş fiyatı uygulanmaktadır.

.: Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 ya da 3 kişilik odada kişi başınadır.

.: Single kontenjanı sınırlıdır