Ramazan Bayramı

Butik Antep-Urfa-Nemrut Turu

(3 Gece 4 Gün)
1/8
Avatar 95
PROGRAM:
 
1.GÜN 13 MAYIS 2021 KAHRAMANMARAŞ-GAZİANTEP

Türk Hava Yolları İstanbul Havaalanı - Kahramanmaraş tarifeli uçuşu 08:55 kalkış-10:45 varış.  İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 50 dk. sonra Kahramanmaraş Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Kahramanmaraş Havaalanında karşılıyor. Havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra araçla panoramik Maraş şehir turu yaparak Antep'e geçiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculukla Antep'e ulaşarak öğle yemeği molası veriyoruz. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Zeugma'dan çıkarılan göz alıcı mozaiklerin sergilendiği Mozaik Müzesi'ni geziyoruz. Bu güzel müzeyi ziyaret edip yöre tarihi ve mitolojisi hakkında bilgi edindikten sonra Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezinin ardından meşhur Tahmis Kahvesine gidip kahve molası veriyoruz. Ardından çarşıda serbest zaman. Elmacı Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Programın tamamlanmasının ardından konaklayacağımız otele geçiyoruz. Akşam yemeği otelde.

KONAKLAMA: GAZİANTEP GRAND HOTEL (5*)

 

2. GÜN 14 MAYIS 2021 ATATÜRK BARAJI - NEMRUT DAĞI - ADIYAMAN 

Kahvaltı sonrası hareketle yola çıkıyoruz. İlk durağımız Atatürk Barajı. Türkiye'nin en büyük projelerinden biri olan baraj hakkında bilgi alıp Adıyaman'a doğru yola devam ediyoruz. İstikamet Kahta. Kahta'da öğle yemeği molası ardından Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği. KONAKLAMA: ADIYAMAN BOZDOĞAN HOTEL (4*)

 
3. GÜN 15 MAYIS 2021 HALFETİ - ŞANLIURFA

Otelimizde alınan kahvaltının ardından yola çıkıyoruz. Bugün programımızda ilk durağımız Halfeti. Siyah gülü, Birecik Baraj Gölünün suları altında kalan köyleri ile ünlenen Halfeti'ye öğleye doğru ulaşarak burada dileyen misafirlerimizle Birecik Baraj Gölü üzerinde bir saat sürecek olan (ekstra) tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, tarihi mağara evleri ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra nehir kıyısında öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra Birecik Köprüsü üzerinden Şanlıurfa'ya ulaşıyoruz. Mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'da Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının ardından tarihi Gümrük Han'da soluklanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yöresel menengüç kahvesini deneyebilirler. 

Programın tamamlanması ardıdan Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde.

Arzu eden misafirlerimiz Urfa'daki konukevlerinde düzenlenen sıra gecesi programlarına katılabilirler. KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)

4. GÜN 16 MAYIS 2021 GÖBEKLİTEPE - HARRAN

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılarak yola çıkıyoruz ve dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Tarihi değiştiren keşif Göbeklitepe'yi gördükten sonra Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa merkezine dönüyoruz. Öğle yemeği molasında lezzetli Urfa kebaplarından tadabilirsiniz. (Birecik patlıcanından yapılan patlıcan kebabı tavsiye olunur) Yemek molası sonrası programımızı tamamlayarak Şanlıurfa Havaalanı'na geçiyoruz. 

Misafirlerimizi 15:00 itibarıyla Şanlıurfa Havalaanına bırakarak, bir başka gezimizde buluşmak temennisi ile vedalaşıyoruz. 

Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Şanlıurfa - İstanbul seferi. 16:10 kalkış / 18:00 varış

 
Turumuz 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmış Butik Turdur.

UÇUŞ DETAYLARI

 

Gidiş (13.5.2021 Perşembe)

TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Havaalanı - Kahramanmaraş Havaalanı 08:55 kalkış - 10:45 varış

 

Dönüş (16.5.2021 Pazar)

TÜRK HAVA YOLLARI Şanlıurfa - İstanbul Havaalanı 16:10 kalkış - 18:00 varış

Ücretsiz bagaj hakkı: 15 kg
 

Rehber grubu Kahramanmaraş Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan, rötar olması halinde oluşacak kayıplardan GeziciYAK sorumlu tutulamaz.
 

Not:

.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.

.: Rehber, hava, deniz, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb.
nedenlerle program günlerinde, öğle yemeği alınacak mevkilerde, değişiklik yapabilir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Havaalanı - Kahramanmaraş uçak bileti (15 bagaj hakkı)

 • Türk Hava Yolları ile Şanlıurfa - İstanbul Havaalanı uçak bileti (15 bagaj hakkı)

 • Bölgedeki ulaşım ve transferler

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

 • 1 gece 5* Gaziantep Grand Hotel'de konaklama

 • 1 gece 4* Adıyaman Bozdoğan Hotel'de konaklama

 • 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 akşam yemeği

 • Program dahilindeki çevre gezileri

 • Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

 • Zorunlu seyahat sigortası

 • En fazla 25 kişilik butik tur ayrıcalığı

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Öğle yemekleri

 • Akşam yemeklerindeki içecek

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

 • Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

 • Urfa sıra gecesi (isteğe bağlı)

 • 15 kg. üzeri bagaj ücretleri

 • Uçakta online checkinde koltuk seçimi

 • Kişisel harcamalar


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 

COVID-19 TEDBİRLERİ

:: Covid-19 tedbirleri uyarınca tüm katılımcılarımızdan HES Kodu talep edilmektedir.

:: Turumuz esnasında covid-19 tedbirleri uyarınca mesafe, temizlik, maske kurallarına riayet edilecektir. Araçlarımız her sabah temizlenip, dezenfekte edilerek tura başlayacaktır. 

:: Tur araçlarında dezenfektan bulundurulacaktır.

:: Sosyal mesafe tedbirleri kapsamında tura tek kişi olarak kayıt yaptıran misafirlerimizin, tur aracında yan koltuğu boş bırakılacak yada tekli koltukta yolculuk sağlanacaktır.

2.799 ₺

Havale/Eft

4
gün
 • 13-16 Mayıs 2021
 

Single Farkı: 3.239 ₺

 

Çocuk Fiyatı (02-12 yaş): 2.399 ₺ (Havale/Eft)

Kartlara taksit seçenekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz

 

Kredi kartları diğer taksitli ve tek çekim fiyatlarımızı sorunuz.

.: [Varsa] Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 3. kişi olarak geçerlidir.

.: Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 ya da 3 kişilik odada kişi başınadır.

.: Single kontenjanı sınırlıdır