top of page

Ramazan Bayramı Nemrut-Urfa-Antep Turu

(3 Gece 4 Gün) Kesin Hareketli

2.199 ₺

Havale/Eft

4
gün
PROGRAM:
1. GÜN (6 HAZİRAN 2019)   ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI

Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 10:55 kalkış-12:50 varış. İstanbul'dan kalkan uçağınız 2 saat sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi Adıyaman Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Kahta'ya hareket ediyoruz. Kahta'da öğle yemeği molası ardından Karakaş Tümülüsü, Cendere Köprüsü'nü görerek  unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS YADA BOZDOĞAN HOTEL (4*)

2. GÜN (7 HAZİRAN 2019)   ATATÜRK BARAJI - HALFETİ - BİRECİK - HARRAN                   Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Atatürk Barajı'nı gördükten sonra Halfeti'ye geçiyoruz. İsteğe bağlı ekstra tekne turu ve Fırat kıyısında öğle yemeği molası ardından Birecik üzerinden Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından Şanlıurfa'daki otelimize geçiyoruz ve odalara yerleşme. Akşam yemeği otelde. Dileyen misafirlerimiz  ekstra sıra gecesi programına katılabilirler. KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)*
 
3. GÜN (8 HAZİRAN 2019)   ŞANLIURFA -GÖBEKLİTEPE - GAZİANTEP

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız Göbeklitepe. Dünyanın en eski tapınağına evsahipliği yapan Göbeklitepe'nin görülmesinin ardından mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'yı gezmeye başlıyoruz. Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi programının arasında serbest öğle yemeği molası. Urfa lezzetleri bizi bekler. Öğleden sonra Urfa gezi programımızı tamamlıyoruz ve Urfa çarşılarında alışveriş için serbest zaman. Gümrük Han'da soluklanıp menengiç kahvesi yada mırra da içebilirsiniz. Sonrasında buluşarak Gaziantep'e hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği.
KONAKLAMA: GAZİANTEP DEDEMAN PARK HOTEL (4*)

 

4. GÜN (9 HAZİRAN 2019)  GAZİANTEP

Kahvaltı sonrası otelden ayrılarak ilk olarak Gaziantep'in yöresel lezzetlerinden katmeri tatmak üzere, en lezzetlisinin yapıldığı pastaneye gidiyoruz. Sonrasında panoramik şehir turu yaptıktan sonra eşsiz Zeugma mozaiklerinin sergilendiği Gaziantep Mozaik Müzesini geziyoruz. Ardından öğle yemeği molası. Lezzetli Antep kebapları bizleri bekler. Öğle yemeği sonrasında Elmacı Pazarı, otantik Bakırcılar Çarşısı ve tarihi merkezi görebileceğimiz gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından çarşıda serbest alışveriş molası sonrası Bey Mahallesinde bulunan 200 yıllık bir geçmişe sahip yöresel Ermeni Konağında çay ve zahterlerimizi yudumlayarak Gaziantep gezimizi tamamlıyoruz ve Gaziantep Havaalanına doğru hareket ediyoruz. 18:45 itibarıyla misafirlerimizi Havaalanına bırakıyoruz ve bir başka turda tekrar buluşmak üzere konuklarımıza veda ediyoruz. Dönüş Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle İstanbul Yeni Havaalanına (19:55 kalkış- 21:50 varış)

 

Turumuz 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmış Butik Turdur.

UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (06.06.2019 Perşembe)
TÜRK HAVA YOLLARI  İstanbul Yeni Havaalanı - Adıyaman Havaalanı 10:55 kalkış - 12:50 varış

Dönüş (09.06.2019 Pazar)
TÜRK HAVA YOLLARI  Gaziantep - İstanbul Yeni Havaalanı 19:55 kalkış - 21:50 varış


Not: Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1,5 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Atatürk Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan GeziciYAK sorumlu tutulamaz.

 

Not:

.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.

.: Rehber, hava, deniz, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb.
nedenlerle program günlerinde, öğle yemeği alınacak mevkilerde, değişiklik yapabilir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları İstanbul Yeni Havaalanı - Adıyaman uçak bileti

 • Türk Hava Yolları Gaziantep - İstanbul Yeni Havaalanı uçak bileti

 • Bölgedeki ulaşım ve transferler

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

 • 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias yada Bozdoğan Hotel'de konaklama

 • 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

 • 1 gece 4* Gaziantep Dedeman Park Hotel'de konaklama

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 akşam yemeği

 • Program dahilindeki çevre gezileri

 • Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

 • Türsab Zorunlu seyahat & sağlık sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Öğle yemekleri

 • Akşam yemeklerindeki içecekler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri*

 • Sıra Gecesi (isteğe bağlı)

 • Halfeti tekne turu (isteğe bağlı)

 • Kişisel harcamalar


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 • 06-09 Haziran 2019

KK Tek Çekim: 2.256 ₺

 

Single Farkı: 2.499 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.564 ₺

 

Çocuk Fiyatı (02-12 yaş): 1.899 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 1.948 ₺

 

Kartlara taksit seçenekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz

 

Kredi kartları diğer taksitli ve tek çekim fiyatlarımızı sorunuz.

.: [Varsa] Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 3. kişi olarak geçerlidir.

: [Varsa] 02-06 yaş konaklamalarında 1.çocuk ücretsiz olup 2. çocuk için 07-12 yaş fiyatı uygulanmaktadır.

.: Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 ya da 3 kişilik odada kişi başınadır.

.: Single kontenjanı sınırlıdır 

 • Google+ Basic Black
 • Twitter Basic Black
 • Facebook Basic Black
bottom of page