top of page

Ramazan Bayramı Urfa-Mardin-Nemrut Turu 

(3 Gece 4 Gün) 

2.229 ₺

Havale/Eft

4
gün
PROGRAM:
 
1. GÜN / 6 HAZİRAN 2019 ADIYAMAN - KAHTA - NEMRUT DAĞI

Anadolu Jet Hava Yolları İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı - Adıyaman tarifeli uçuşu 12:35 kalkış-14:10 varış..İstanbul'dan kalkan uçağınız 1 saat 35 dk. sonra Adıyaman Havaalanına inmiş oluyor. Rehberimiz sizi 14:15'te Adıyaman Havaalanında karşılıyor ve havaalanında bekleyen araca eşyalarımızı yerleştirdikten sonra Kahta'ya hareket ediyoruz. Kahta üzerinden unutulmaz bir gün batımı için Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Programın tamamlanmasının ardından Adıyaman'a dönüş, Adıyaman'daki otele yerleşme ve akşam yemeği. KONAKLAMA: ADIYAMAN GRAND ISIAS HOTEL (4*)

 
2. GÜN / 7 HAZİRAN 2019     ŞANLIURFA - GÖBEKLİTEPE - HARRAN
Sabah kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz ve Harran'a doğru yol alıyoruz. Harran'da yapacağımız gezi dahilinde  Harran Antik Kenti ; Harran Ulu cami, Harran  Üniversitesi, Konik Kubbeli Tarihi Harran Evleri,  şehir surları görülmekte. Harran gezisinin ardından dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'yi ziyaret edip bilgi alıyoruz. Sonrasında mutfağı, kültürü ve otantik çarşılarıyla ön plana çıkan ''Peygamberler Şehri'' Urfa'ya hareket ediyoruz. Öğle yemeğinin ardından Halil-ür Rahman, Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamber Makamı, Rızvaniye Cami, Şanlıurfa Kalesi, Bedesten, Sipahi Pazarı, Gümrük Hanı'nı içeren gezi program ardından otele yerleşme. Akşam arzu eden konuklarımız “Sıra Gecesi” ne katılabilir. (ekstra)
KONAKLAMA: ŞANLIURFA DEDEMAN HOTEL (5*)
 
3. GÜN / 8 HAZİRAN 2019   MARDİN - DEYR-ÜL ZEFERAN MANASTIRI

Sabah erken hareketle Mardin'e hareket. Yaklaşık iki buçuk saat yolculuğun ardından Mardin'e ulaşarak Mardin gezimize başlıyoruz. İlk olarak Mardin mimarisi ve çok renkli kültürlülüğünün en güzel simgelerinden birisi olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ve Kasımiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Ardından eşsiz Mardin lezzetleriyle buluşmak üzere öğle yemeği arası veriyoruz. Yemek sonrası şehir merkezindeki gezimizi Sabancı Mardin Kent Müzesi, Kırklar Kilisesi, Ulucami, Otantik Çarşılar ve Kayseriye Bedesteni, Tarihi Mardin Evleri ve abbaralar, Mardin PTT Evi gibi Mardin kültürü ve mimarisi ile özdeşleşmiş yapılar oluşturuyor. Programın tamamlanmasının ardından otele yerleşme. Akşam yemeği anlaşmalı restoranda yöresel kaburga dolması set menü şeklinde.
KONAKLAMA: MARDİN AZD HOUSE HOTEL
AKŞAM YEMEĞİ MENÜSÜ: Yöresel Çorba, Salata,Irok (kızarmış içli köfte) ve İkbeybet (haşlanmış içli köfte), Yöresel Ana yemek (Kaburga Dolması), Yöresel Tatlı

 

4. GÜN / 9 HAZİRAN 2019    MARDİN - MİDYAT - HASANKEYF - DİYARBAKIR
Sabah kahvaltısı sonrasında Midyat'a doğru yola çıkıyoruz. Midyat gezimiz, dizi çekimlerine sıkça ev sahipliği yapan Devlet Konuk Evi ve Midyat'ın geleneksel tarihi taş evlerini görebileceğimiz sokakları kapsıyor.  Midyat'ta Telkariciler Çarşısında alışveriş için serbest zamanın ardından Deyrul Umur Manastırına gidiyoruz. Tarihi manastırı gezdikten sonra Midyat'ta öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası Hasankeyf'e hareket ediyoruz. Ilısu Barajı Gölü altında kalacak bu etkileyici manzarayı belki son defa görebileceğimiz için tadını çıkartıyoruz. Hasankeyf gezisinin ardından Diyarbakır'a hareket ediyoruz. Diyarbakır'da araçla panoramik şehir turu ardından19:30 itibarıyla konuklarımızı Diyarbakır Havaalanına bırakarak bir başka turda tekrar buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz. Dönüş Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferi ile 20:30 kalkışlı uçuşla İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına.

 
Turumuz 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmış Butik Turdur.

UÇUŞ DETAYLARI

Gidiş (6 Haziran 2019 Perşembe)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  İstanbul Sabiha Gökçen H. - Adıyaman Havaalanı 12:35 kalkış - 14:10 varış

Dönüş (9 Haziran 2019 Pazar)
ANADOLU JET HAVA YOLLARI  Diyarbakır - İstanbul Sabiha Gökçen H. 20:30 kalkış - 22:25 varış


Rehber grubu Adıyaman Havaalanında karşılar. Uçuştan en az 1 saat önce size verilen PNR numarası ile İstanbul Yeni Havaalanına ulaşarak check in işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır. Uçak seferlerinde oluşabilecek aksama yada iptal gibi durumlar halinde oluşabilecek tura katılamama yada geç katılma gibi durumlardan, uçağın kaçırılmasından ve bunun sonucunda oluşabilecek hizmet alınamaması gibi durumlardan GeziciYAK sorumlu tutulamaz.

 

Not:

.: Program akışı rehber tarafından belirlenir.

.: Rehber, hava, deniz, yol, sosyal, doğal, zamanlama vb.
nedenlerle program günlerinde, öğle yemeği alınacak mevkilerde, değişiklik yapabilir.

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 • Anadolu Jet Hava Yolları ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı-Adıyaman uçak bileti

 • Anadolu Jet Hava Yolları ile Diyarbakır-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçak bileti

 • Bölgedeki ulaşım ve transferler

 • Profesyonel rehberlik hizmetleri

 • 1 gece 4* Adıyaman Grand Isias Otel'de konaklama

 • 1 gece 5* Şanlıurfa Dedeman Hotel'de konaklama

 • 1 gece Mardin Azd House Hotel'de konaklama

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 akşam yemeği

 • Program dahilindeki çevre gezileri

 • Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

 • Zorunlu seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
 • Öğle yemekleri

 • Akşam yemeklerindeki içecekler

 • Sıra Gecesi

 • Kişisel harcamalar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri


*Müzekartınız varsa yanınızda bulundurunuz.

 • 06-09 Haziran 2019

KK Tek Çekim: 2.287 ₺

Single Farkı: 2.579 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 2.646 ₺

 

Çocuk Fiyatı (02-12 yaş): 1.929 ₺ (Havale/Eft)

KK Tek Çekim: 1.979 ₺

 

Kartlara taksit seçenekleri için ofisimizden bilgi alabilirsiniz

 

Kredi kartları diğer taksitli ve tek çekim fiyatlarımızı sorunuz.

.: [Varsa] Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 3. kişi olarak geçerlidir.

: [Varsa] 02-06 yaş konaklamalarında 1.çocuk ücretsiz olup 2. çocuk için 07-12 yaş fiyatı uygulanmaktadır.

.: Fiyatlar katılımcı tercihine göre 2 ya da 3 kişilik odada kişi başınadır.

.: Single kontenjanı sınırlıdır 

 • Google+ Basic Black
 • Twitter Basic Black
 • Facebook Basic Black
bottom of page